• kontakt@chwilawkuchni.pl

O nas

Nasza stronka powstała jako rodzinna, podręczna książka kucharska, kiedy miejsca na karteczki samoprzylepne po wewnętrznej stronie drzwiczek już zabrakło:),  a my siostry (Hala i Iwa) ciągle gadałyśmy o nowych pomysłach.

To miało być też miejsce, do którego zaglądają dzieci, które wyprowadziły się z domu, a trochę tęsknią za smakami z dzieciństwa.
Większość przepisów, które nie miały być zapomniane zostały chyba spisane, ale chęć zapisywania, dzielenia się naszymi chwilami w kuchni została:) Została to mało powiedziane, chyba dość mocno się rozwinęła:)

W związku ze zmianami w życiu… i kuchnia musiała trochę się dostosować. Z tego powodu Oski ze swoją dziewczyną założyli swojego bloga, na którym dzielą się prawdziwymi studenckimi wyczynami daleko od domów rodzinnych. Dlatego polecamy karooski.pl Jesteśmy  pod ogromnym wrażeniem ich zdolności, pomysłów, konsekwencji  i pracowitości – studiują, pracują, gotują i jeszcze prowadzą bloga! I wszystko w dobrym stylu:)
Iwa z Kubą musieli dostosować się do osobowo uszczuplonej kuchni bez trójki dorastających synów (dość intensywnie uprawiających sporty). Stąd całkiem świeży pomysł na maleporcje.pl
Przepisy Hali wykorzystują składniki dostępne w UK (w Polsce również), gdzie razem z rodziną tworzą pyszne dania oparte na własnych tradycjach jak i tych ostatnio przyswajanych.